Hakkımızda

Çağdaş Pleksi Korkuluk

Firmamız 1998 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Dekorasyon amaçlı ev ve işyerleri için ideal olan pleksi malzemeler konusunda farklı ürün seçenekleri ile daha şık mekanlara sahip olmanız için yeterli tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir. Mevsimsel olarak değişmelere karşı dayanıklı olan pleksi malzemeler, yüksek sıcaklıklarda şekillendirilerek daha kullanışlı ve şık bir görünüme sahip olur.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, Yurt içi ve Yurt dışı hizmetler konusunda başarılı bir ekibe sahiptir. Proje mühendislerimiz tarafından uygulama öncesi projeler çizilerek sizlere sunulur ve en hızlı şekilde montajı gerçekleşir. Cam malzemelere göre daha dayanıklı ve ekonomik olan pleksi malzemeler konusunda oldukça fazla model seçeneğimiz bulunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Üretimini ve Montajını yaptığımız Pleksi malzemeler konusunda tanınmış bir firma olmak, müşterilerimizin memnun kalmasını önemsemektir.Ürünlerimizde kaliteyi ve sağlamlığı ön planda tutarak en iyi hizmeti sunmak vizyonumuzdur.

MİSYONUMUZ

Sürekli olarak her alanda kullanılan pleksi malzemelerin daha fazla verim sağlaması için gerekli olan araştırmaları ve ürünleri belirleme imkanı. Uygulama yaptığımız alanlarında mevsimsel durumları göz önünde bulundurularak uygulamak./span>

BİZİ TAKİP EDİN !

Sosyal medya üzerinden firmamızı takip et !
Sana özel kampanyalardan ilk sen haberdar ol !